Mar Y Lava Primero B

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Breña Baja te genieten, verblijf in Mar Y Lava Primero B Breña Baja appartement van 75 m², gelegen op 2 km van de Mirador del Risco Alto en op 25 minuten wandelen van de Montana De La Brena. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

    De Calle O'Daly ligt op 6 km van het appartement.

    Als gasten verblijven in het 1-badkamer appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een keuken en een woonkamer voorzien van een wasmachine. Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van handdoeken in de badkamer.

    Een complete keuken is ideaal voor het bereiden van thuis gekookte maaltijden. Het dichtstbijzijnde vliegveld is La Palma, 5 km van 1-slaapkamer Mar Y Lava Primero B appartementen in Breña Baja.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerVV-38-5-0002036

    Kameropties bij Mar Y Lava Primero B Breña Baja

    Als gasten verblijven in het 1-badkamer appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een keuken en een woonkamer voorzien van een wasmachine. Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mar Y Lava Primero B Breña Baja Skyline foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Voorzieningen foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Faciliteiten foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Kamer foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Wastafels foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Faciliteiten foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Keuken foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Bedden foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Buitenkant foto Mar Y Lava Primero B Breña Baja Skyline foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Mar Y Lava Primero B Breña Baja

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Mar Y Lava Primero B Breña Baja

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Mar Y Lava Primero B appartement?
      Mar Y Lava Primero B appartement heeft een oppervlakte van 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mar Y Lava Primero B Breña Baja